Nemovitosti Lipno - Pozemky, chaty, domy u Lipenského jezera levně.Restituce
www.lipnonemovitosti.cz
zakázka č.: 89
Lipno - Černá v Pošumaví - Stavební pozemek - v centru obce
PRODEJ
Kategorie: Pozemky
Lokalita: Černá v Pošumaví
Nabídková cena: 1200000
Lipno - Černá v Pošumaví - Stavební pozemek - v centru obce
Zajímavý pozemek v centru obce Černá v Pošumaví. Pozemek je stavební, s možností využití k podnikání a bydlení. Jedná se o pozemek navazující z jedné strany na zástavbu rodinnými domy a z druhé strany na zástavbu bytovými domy. Oba druhy zástavby možno využít ke stavebnímu záměru. Výměra cca. 1200 m2, veškeré sítě k dispozici na pozemku, veřejné osvětlení na hranici pozemku.


V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady,ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje,dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u Lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Ein interessanter Plot im Zentrum des Schwarzen Pošumaví.Pozemek in das Gebäude mit der Möglichkeit, ein Geschäft. Fläche ca.. 1200 Quadratmeter, alle verfügbaren Netze.

Für weitere Informationen, besuchen Sie unsere Website: lipnonemovitosti.cz
In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.