NemovitostiLipno.cz
Vyšehrad 169
Český Krumlov
381 01
 
Telefon: 720 101 603
E-mail: aaanemovitosti@centrum.cz


logo_jchk


Hledání:
Úvod
Byty
Rodinné
domy
Rekreace
Pozemky
Komerce
Restituce
Developerské
projekty

Detail nabídky

zakázka č.: 89
Lipno - Černá v Pošumaví - Stavební pozemek - v centru obce
PRODEJ

Lokalita:

 Černá v Pošumaví 

Nabídková cena:  1200000 

Lipno - Černá v Pošumaví - Stavební pozemek - v centru obce
Zvětšit fotografii

Zajímavý pozemek v centru obce Černá v Pošumaví. Pozemek je stavební, s možností využití k podnikání a bydlení. Jedná se o pozemek navazující z jedné strany na zástavbu rodinnými domy a z druhé strany na zástavbu bytovými domy. Oba druhy zástavby možno využít ke stavebnímu záměru. Výměra cca. 1200 m2, veškeré sítě k dispozici na pozemku, veřejné osvětlení na hranici pozemku.


V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady,ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje,dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u Lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Ein interessanter Plot im Zentrum des Schwarzen Pošumaví.Pozemek in das Gebäude mit der Möglichkeit, ein Geschäft. Fläche ca.. 1200 Quadratmeter, alle verfügbaren Netze.

Für weitere Informationen, besuchen Sie unsere Website: lipnonemovitosti.cz
In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.


Dotázat se     Přeposlat na e-mail    

Zpět na úvod



© 2020   Obsah stránek: Nemovitosti Lipno - Pozemky, chaty, domy u Lipenského jezera levně.Restituce
Všechna práva vyhrazena.
Internetum - Reality Web Studio - www.internetum.cz